(Kategoriler : Duyurular | Güncel | Microsoft | Etiketler : yazilimciyiz.biz | Burak | Emre | Microsoft | Eklenme Tarihi : 2010/03/20 11:21 NM. | Yorum Sayısı : 0 )


www.yazilimciyiz.biz

 
Merhaba ben, Emre. 23 yaşındayım. Yazılım mühendisliği bölümünde lisans eğitimimi henüz tamamladım. Film izlemek, güncel yabancı dizileri takip etmek ve bilgisayar oyunları vazgeçilmezlerim arasında. Özellikle de fantastik filmleri severim. Siz ne düşünüyorsunuz bilmem ama Avatar’a da bayıldım. Her ne kadar artık sıkılsam da Lost’tan hala vazgeçemediğimi itiraf edeyim.:) New Model Army’inin son albümüne bayıldım. Autumn ve Mambo Queen’i dinlemelisiniz mutlaka. Burak’la okuldayken tanışmıştık, benim Imagine Cup yarışmasına hazırlandığım dönemde. Kısa süre sonra çoğu zevkimizin ve hedeflerimizin ortak olduğunu görüp sıkı dost olduk. Burak, benim için her zaman danışabileceğim, teknik bilgisinden faydalanabileceğim ve yaş itibariyle de bilgi ve deneyimine, kendisini geliştirmeye bu kadar önem verişine saygı duyduğum, sevdiğim bir abim. Verdiği öneriler, yönlendirdiği bilgiler ve kaynaklar... Özetle her takıldığımda, bir yol göstericiye ihtiyaç duyduğumda başvurabileceğim çok değerli bir dost. Şimdi, yeni paylaşımlarda bulunup bizimle ortak özellikleri, hedefleri olan yeni dostlar edinmek istiyor, bu yüzden de size birlikte yol almayı teklif ediyoruz. Kendinize iyi bakıp güncel kalmayı unutmayın arkadaşlar!

Selam ben Burak. Yirmili yaşların sonuna yaklaşıyorum artık :( Ben de Emre gibi bilişim teknolojileri üzerine eğitim aldım. Bu, belki de verdiğim en iyi kararlardan biriydi çünkü yaptığım işi ve bilgisayarımı çok seviyorum. Yazılım çözümleri geliştiren şirketim, bir girişimcilik macerasıyla başladı. İlk başlarda, bilgi eksikliği, tecrübesizlik ama yanısıra cesaretim vardı. Birkaç arkadaşımla denedik, zorlandığımız günler de olmadı değil ama başardık işte. İyi ki de vazgeçmemişiz, şimdi yeni arkadaşların da bize katılması ve çözümlerimizin pazarlanabilir hale gelmesiyle, işimizi yavaş yavaş büyütüyoruz. Her zaman teknolojiyi yakın takip ediyorum, araştırıyorum, öğrenmek için pekçok farklı alternatiften mümkün olduğunca yararlanmaya gayret ediyorum. Ve bu yönde de kendimi çok iyi geliştirebildildiğimi düşünüyorum. Ben hala Lost izleyen kesimden değilim:) Prison Break ve Battlestar Galactica beni ekrana çiviliyor. Peki bir film söyle derseniz Starwars’dan vazgeçemem tabii ki:) Siz ne derseniz deyim ama belgesellere de bayılırım. Müzikte şu sıralar bir numaram Muse. Resistence’ı duymuşsunuzdur. World of Warcraft ve Civilization serisi ve Fallout 3 gibi oyunlardaki ünümü Emre’ye de sorabilirsiniz.  Ama boşverin, şimdi kimsenin tadını kaçırmak istemeyiz :) Şaka bir yana, Emre’yle çok iyi zaman geçirebiliyoruz; kimi zaman bilgisayar oyunlarında kimi zaman da O’nun sorularıyla :) Emre benim küçük kardeşim gibi. Sizleri de yanımıza alarak çok daha kalıcı adımlar atabilir ve karşılıklı bilgi alışverişiyle istediğimiz noktalara ulaşabiliriz diye düşünüyoruz. Hadi durmayın! Kendinize iyi bakın! Görüşmek üzere:)


Yorumlar
Yorum Eklenmemiş...

Yorum Yaz
Adınız: *
E-Mail Adresiniz: *
Web Sitesi:
Yorum: *
Güvenlik Kodu: *